SNUS AKCESORIA SHOW

Przyk�adowa grafika
 
Home
Zatrzymaj ratyfikację Traktatu z Lizbony! Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
31.05.2008.

 Przyk�adowa grafika

Pozwól usłyszeć Twoją opinię w Irlandii! 

13 grudnia 2007 roku głowy państw i rządy krajów UE podpisały „Traktat Lizboński“, który ma wejść w życie 1 stycznia 2009 roku. Traktat ten konstytuuje  zasady działania Unii Europejskiej i, jak tak samo jak Europejska Konstytucja  odrzucona przez Francuzów i Holendrów w 2005 roku, ustanawia nowe państwo o nazwie Unia Europejska. Porzeby i opinie obywately państw Europejskich nie są brane pod uwagę. Zamiasz uszanować wolę mieszkańców Europy, Traktat ten umacnia wizję niedemokratycznej Europy niezgodną z oczekiwaniami jej mieszkańców.

Aby przeprowadzić ten coup d'état, wszystkie żądania przeprowadzenia referendów w krajach członkowskich Unii zostały zignorowane, a rządy oszukują swoich obywateli co do zawartości Traktatu.

Prosimy Irlandczyków o głosowanie przeciw Traktatowi z Lizbony!

 

Pokładamy nadzieję, że Irlandczycy i inni mieszkańcy Europy przyłączą się do naszej inicjatywy.

Mówimy TAK Europie, ale pragniemy nowego początku. Chcemy pokojowej i demokratycznej Europy, ale mówimy NIE dla Europy ograniczającej wolność i demokrację.

Dążymy do Unii Europejskiej jej mieszkańców, stworzonej wolą jej mieszkańców i dla jej mieszkańców. To może jedynie stać się możliwym, kiedy wszyscy obywatele państw członkowskich Unii będą mieli prawo decydować o tym czy chcą wprowadzenia Traktatu Lizbońskiego jako przyszłej podstawy działania Unii Europejskiej. My mówimy NIE i zwracamy się z prośbą:

  

Proszę, podpisz petycję!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ankieta

Najczęściej używam snusu:
 
© 2018 SNUS.PL Portal informacyjny - snus, tabaka, tytoń bezdymny
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.