SNUS AKCESORIA SHOW

Przyk�adowa grafika
 
Home
Rzuć palenie, nie płać akcyzy. Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
10.03.2008.

Powody dla których warto rzucić palenie.

1.) Zdrowie i samopoczucie. O zgubnym wpływie palenia tytoniu powiedziano już wiele.

2.) Złodziejska stawka akcyzy na papierosy. W 2008 roku wyniesie ona 181,72 zł za każde 1000 sztuk.


Zamieniając papierosy na snus, co prawda nie wydajesz mniej, ponieważ rząd Szwecji jest równie zachłanny co lokalny, ale przynajmniej oszczędzasz zdrowie.

Z dwojga złego wolę płacić Szwedom niż miejscowym, bo przynajmniej wiem że ta kasa nie pójdzie na pensje rodzimych prezesów spółek skarbu państwa, agencji od nie wiadomo czego czy ministrów od spraw zbędnych. A marnowanie kasy przez Szwedów, nie podniesie mi ciśnienia, choćbym nawet odbierał ich media, bo nie znam szwedzkiego.

A jeżeli chodzi o snus to jak wynika nie tylko z mojego doświadczenia, można tym spokojnie zastąpić papierosy. Można nawet przesiedzieć kilka godzin w barze nie nękanym przez chęć sięgnięcia po dymka. Nikotyna to nikotyna.

Przy okazji ciekawostka.

Pan Nicholas Knutson (STORM6490MT )z Montany od pewnego czasu publikuje na YouTube filmiki pod tytułem „Stop smoking with Swedish Snus” (rzuć palenie ze snusem).

Zachęcona jego sukcesem firma Northerner, zaczęła publikować pod podobnym tytułem swoje reklamy video. Lekko tym zdenerwowany Nicholas, zaczyna właśnie w Sieci kampanię mającą nauczyć Northernera etyki w biznesie.

Dla porządku dodam, że nie jestem przekonany o tym czy Northerner to bezczelnie skopiował, czy też po prostu zastosował łatwo nasuwający się pomysł. W Szwecji wiedza o tym że można zastąpić palenie snusem jest wszechobecna. W USA i w UE jeszcze nie.

Materiały wideo tu: http://youtube.com/results?search_query=Stop+smoking+with+Swedish+Snus&search_type=

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ankieta

Najczęściej używam snusu:
 
© 2018 SNUS.PL Portal informacyjny - snus, tabaka, tytoń bezdymny
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.