SNUS AKCESORIA SHOW

Przyk�adowa grafika
 
Home
Makla Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
17.12.2010.
Wybrana grafika

Dostępna w dwóch wersjach.
Makla Africaine Bentchikou, zwana zieloną* (chyba dlatego że jest zabezpieczona zieloną taśmą).
Makla Bouhlel Bentchicou zwana czerwoną.

Skład w obu wersjach: 33% tytoń, 67% dodatki. Smakiem i zapachem według mnie się nie różnią, mocą też chyba nie. Makla nie jest porcjowana, przypomina snus luzem.
Wyprodukowane w Belgii a producent nie zamieszcza żadnych dodatkowych informacji. Okres przechowywania - nie wiadomo jaki. Data produkcji - brak.

Wybrana grafika

Makla dostępna jest w pudełku plastikowym 25gr lub blaszanym 20gr.
Czerwona jest droższa - 2,70 euro za opakowanie z blachy. Zielona - 2,20 za blaszane, 2,50 za wieksze, plastikowe. Ceny w urzędowe - takie same w całej Francji. Dostępne w większości sklepów z tytoniem (Tabak), przynajmniej w całej południowej Francji. Przechowywany jest w sklepie w temperaturze pokojowej.

Przyk�adowa grafikaCo do smaku to jest czysty tytoń doprawiony jakimiś mdłymi dodatkami. W zapachu podobnie, tytoniowo raczej bez dodatków zapachowych. Niestety gdy dostanie trochę więcej temperatury, np. nagrzeje się w kieszeni czy na słońcu, zapach staje się mocno nieprzyjemny, jak na mój europejski nos.
Moc - coś pomiędzy snusem zwykłym a strongiem. Dobrze się formuje w porcje. Blaszane pudełka czasem otwierają się z trudem.

Do codziennego użytku bym nie polecał. To raczej coś dla ludzi lubiących eksperymenty.
Wygląda na to że Makla to produkt dla emigrantów z Afryki czy Orientu.

 

 

* W internecie dostępna jest jeszcze Makla w zielonym i niebieskim opakowaniu, ale w sklepie ani razu na nią nie trafiłem.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ankieta

Najczęściej używam snusu:
 
© 2019 SNUS.PL Portal informacyjny - snus, tabaka, tytoń bezdymny
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.