SNUS AKCESORIA SHOW

Przyk�adowa grafika
 
Home arrow Artykulnia - teksty różne
Nie tylko o snusie. Własne teksty publikowane wcześniej w różnych miejscach. Zamieszczam tu tylko te, które wciąż mogą być jeszcze aktualne.
Unio, oddaj moje mnóstwo milionów!

Przyk�adowa grafika

Miałem sen, że pewnego dnia nawet ja zarobię pierwszy milion. W moim śnie nawet objawił mi się też sposób w jaki go zarobię. Ale sen prysł. Zniszczyła go Komisja Europejska.

Czytaj całość
 
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ EKONOMICZNYCH PRAW CZŁOWIEKA

Zapomniany CzłowiekGrafika pochodzi z serwisu www.lewrockwell.com

Jak co roku, 10 grudnia, w rocznicę podpisania przez ONZ Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka, obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. Co prawda owa deklaracja jest kompilacją pobożnych życzeń, których nie da się zrealizować, ale że właściwością biurokratów jest odwieczne dążenie do zadekretowania szczęścia  aktami prawnymi czy też deklaracjami, nie odmawiajmy im tej przyjemności.

Czytaj całość
 
Tworzenie skutecznej organizacji libertariańskiej

ISIL

2006-12-19 

napisał: Jarret Wollstein
tłumaczenie: Krzysztof Kurpiecki

Czytaj całość
 
Wyluzuj piekarz, władzy trzeba płacić.

Korupcjusz

marzec 2007

Pojawiła się w ostatnich dniach w telewizja publicznej tzw. “reklama społeczna” nawiązująca do tematu korupcji. Jeżeli przypadkiem nie wiesz, co to jest ta reklama to już usłużnie tłumaczę. Za hardcorowej komuny (1945-89) władzunia wywieszała różne plakaty, mające w założeniu zmieniać postawy i zachowania ludzi. Przykładowo wywieszano plakat “Bimber twój wróg” i czekano na rezultat w postaci zmniejszenia się liczby domowych wytwórni tegoż specjału i liczby go używających. Skutki perswazyjne tego plakatu były wiadome, czyli żadne.

Czytaj całość
 
Wywiad z Liberté Chérie.

Liberte Cherie

Wywiad z Liberté Chérie. O Liberté Chérie pisałem już wcześniej ale że jest to prężnie działająca organizacja, postanowiłem wrócić do tematu. Na  pytania odpowiada Christophe Maillard, rzecznik Liberté Chérie.

12-06-2006

Czytaj całość
 
Francja – nie tylko socjalizm

Liberte Cherie


Są we Francji ludzie, którzy wierzą, że konstytucyjne motto Francji - Wolność, Równość, Braterstwo, niekoniecznie oznacza socjalizm. We Francji są Liberałowie!

15-03-2006 

Czytaj całość
 
Freenet - wolność w Sieci

 Freenet
 
Boję się cały czas, gdy myślę o moim dziecku i Internecie, nawet teraz, gdy jest jeszcze zbyt młode by potrafić z niego korzystać. Ale wiecie czego się boję? - Tego że za 10 czy 15 lat przyjdzie do mnie i powie " Tato, gdzie byłeś kiedy oni zabierali wolność słowa z Internetu?"
--Mike Godwin, Electronic Frontier Foundation

12-08-2005 

Czytaj całość
 
Około 300% zysku w ciągu 10 miesięcy! Bez kitu!! Czysta kasa!!!

goog
 

Gdzie jest hak? Problem w tym, że niestety nie znam pewnego sposobu na takie pomnożenie kasy. Takie pieniądze można było zarobić kupując akcje Google we wrześniu zeszłego roku, ale kto wie, może warto kupić je i teraz? Jeden z analityków giełdowych pyta „Masz jaja żeby kupić te akcje teraz?”

15-06-2005 

Czytaj całość
 
© 2019 SNUS.PL Portal informacyjny - snus, tabaka, tytoń bezdymny
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.