SNUS AKCESORIA SHOW

Przyk�adowa grafika
 
Home arrow Rzuć palenie
Rzuć palenie
Nikotyna ma pozytywny wpływ na mózg Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
25.07.2008.

nikotyna snus

Nikotyna może wywierać korzystny wpływ na pracę mózgu - wynika z badań przeprowadzonych przez naukowców z King's College w Londynie. Ich odkrycie pomoże w poszukiwaniach leku hamującego postępy choroby Alzheimera.

Czytaj całość
 
Nikotynowa Terapia Zastępcza Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
03.04.2008.

 NTZ - Nikotynowa terapia zastępcza

Nikotynowa Terapia Zastępcza jest popularną metodą leczenia farmakologicznego polegającą na podawaniu nikotyny (wytwarzanej w warunkach laboratoryjnych) w kontrolowanych dawkach, np. w formie gum do żucia lub plastrów. NTZ łagodzi objawy głodu nikotynowego. W świetle badań nad leczeniem uzależnień, nikotynowa terapia zastępcza, przynosi bardzo dobre efekty w walce z uzależnieniem od papierosów.

Czytaj całość
 
Rzucanie palenia, porównanie kosztów: gumy do żucia z nikotyną, a Snus. Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
06.11.2007.
monopol W Polsce są dostępne produkty do leczenia się z uzależnienia od nikotyny, tyle że po prostu są one zwyczajnie drogie, więc nie na każdą kieszeń. Poniżej porównanie kosztów konsumpcji nikotyny w produktach dostępnych w aptece z kosztami nikotyny w snusie.
Czytaj całość
 
Prawie jak nikotyna Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
06.11.2007.

champixOd pewnego czasu na rynku sprzedawany jest preparat Chantix/Champix, który jest substancją (Vareniclinum) , działającą podobnie jak nikotyna ale nikotyną nie jest. Jaki sens, oprócz marketingowego, ma wprowadzanie takiej substancji na rynek, nie wiem ponieważ nie jest to ani tańsze, ani pewnie skuteczniejsze od standardowej kuracji nikotynowej, ale ciekawym świata polecam.

Czytaj całość
 
© 2019 SNUS.PL Portal informacyjny - snus, tabaka, tytoń bezdymny
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.