SNUS AKCESORIA SHOW

Przyk�adowa grafika
 
Home arrow Snus
Snus
Snus Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
13.10.2007.
CO TO JEST SNUS ?
SNUS - KRÓTKA HISTORIA
SNUS w UE
SNUS A ZDROWIE
Czytaj całość
 
Od tabaki do snusa. Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
13.10.2007.
Na całym świecie tytoń używany jest pod różnymi postaciami. Mokra tabaka zażywana doustnie w Europie najbardziej popularna jest w Szwecji, ale powszechna jest także w innych zakątkach świata .Używana jest w USA, Ameryce Środkowej i Południowej, Algierii, Indiach, Tunezji, Libii, Egipcie, Nigerii i RPA. Więc mimo, iż historii powstania snusa, na całym świecie znalazło by się kilkanaście, pozwolę sobie wspomnieć tylko o Szwedzkiej, bo i stamtąd pochodzi słowo snus – czyli szwedzki snuff.
Czytaj całość
 
Jeszcze świeższy snus Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
15.03.2010.
Wybrana grafikaFirma Gottlandssnus zaprezentuje nowy sposób dystrybucji snusa. W sklepach pojawi się świeży snus w papierowych torebkach 100g. Zarówno porcjowany jak i nieporcjowany. Od 15 marca snus sprzedawał będzie sklep Guns Tobak w Sztokholmie.  ten sposób w Szwecji dystrybuuje sie również kawę i herbatę.
Czytaj całość
 
Snus w Sztokholmie Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
29.06.2008.

Przyk�adowa grafika

Zdjęcia zrobione rok temu w sklepie ze snusem  w Sztokholmie. Obecne ceny mogą być nieco wyższe. Ceny w koronach szwedzkich. Jedna korona to około 0,35zł.

Czytaj całość
 
Snus-Gadżety Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
06.11.2007.

Przyk�adowa grafika
Nie samym snusem człowiek żyje, więc i tutaj ludzka wyobraźnia zadziałała w sposób właściwy czego efektem jest powstanie mniej lub bardziej potrzebnych przedmiotów związanych ze snusem.
Czytaj całość
 
Rzucanie palenia, porównanie kosztów: gumy do żucia z nikotyną, a Snus. Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
24.10.2007.
 
monopol W Polsce są dostępne produkty do leczenia się z uzależnienia od nikotyny, tyle że po prostu są one zwyczajnie drogie, więc nie na każdą kieszeń. Poniżej porównanie kosztów konsumpcji nikotyny w produktach dostępnych w aptece z kosztami nikotyny w snusie.
Czytaj całość
 
Swedishsnus.com ma nową stronę Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
09.11.2007.

Przyk�adowa grafika

Sklep Swedish Matcha (www.swedishsnus.com ), największej firmy produkującej snus, ma nową stronę internetową. Niestety w przeciwieństwie do innych sklepów ze snusem, nie można tam snusa kupić jeśli mieszka się w Polsce. Niemniej jednak jest to ciekawe wydarzenie.

Czytaj całość
 
© 2019 SNUS.PL Portal informacyjny - snus, tabaka, tytoń bezdymny
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.